Produkcja sadzonek w Gruppo PADANA jest zawsze na wysokim poziomie. Szklarnie są ultranowoczesne, a za produkcję z wykorzystaniem nowoczesnych technik uprawy odpowiada zespół ekspertów. Monitorowane są wszystkie aspekty takie jak: temperatura, wilgotność, oświetlenie, napowietrzenie czy nawożenie. Prowadzone są również ciągle badania, by znaleźć coraz to nowe metody uprawy, dzięki którym powstaną młode rośliny o wyjątkowej jakości.

Gruppo PADANA powstała w 1988 roku i produkuje oraz sprzedaje sadzonki roślin. Jest prowadzona przez dwóch braci Giorgio i Paolo Gazzola, którą odziedziczyli po ojcu Albino.

Firma ciągle się rozwija i powiększa obszar szklarni oraz punkt sprzedaży. Początkowo było to 8500 m2. Firmę cechuje profesjonalne podejście, które zapewnia perfekcyjną jakość produktu jak i dbałość o potrzeby klienta przy terminowych dostawach i konkurencyjnych cenach. Od 2016 roku firma posiada około 250 000 m² szklarni i około
30 000 m² pomocniczych obiektów rolniczych, które pozwalają lepiej zadowolić klientów z całej Europy dzięki bogatemu asortymentowi.

Firma w 80% wykorzystuje ochronę biologiczną (mikroorganizmy, pożyteczne owady, ekstrakty roślinne) przed chorobami i szkodnikami. Uzyskanie sadzonek roślin o zwiększonej odporności skutkuje mniejszym zużyciem ochrony chemicznej przez hodowców.
Gruppo PADANA wykorzystuje także tace nadające się do wielokrotnego użytku. co daje brak wyrzucanego plastiku, oszczędność energii do produkcji następnych paletek oraz brak kosztów utylizacji odpadów dla klienta.

KATALOG JESIEŃ 2024
KATALOG WIOSNA 2024
BYLINY
ZIOŁA + WARZYWA
ROŚLINY RABATOWE
PELARGONIA
ROŚLINY TARASOWE
NIECIERPEK
GERBERA
ROŚLINY BALKONOWE
RÓŻA
DIPLADENIA - sadzonka
DIPLADENIA - półprodukt
PRYMULA
BRATEK
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image